Szépen szerepelt U12-es csapatunk

Lezajlott a Gyermek Kupa második fordulója. A november 17-ei hármas tornán a Phoenix U12-esei egy győzelmet és egy vereséget könyvelhettek el. Az alábbiakban Fejes Anitának, a csapat edzőjének beszámolóját olvashatják.

Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix U12 – MEAFC Szürke Farkasok: 35-73 (2-15, 8-25, 12-17, 13-16)

Beszterce KK – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix U12: 21-67 (4-23, 6-18, 7-8, 4-18)

2018. november 17-én, Miskolcon játszottuk le a második fordulót az U12-es csapattal.

Az első mérkőzésen sajnos nem sikerült legyőznünk a MEAFC Szürke Farkasok csapatát. Már az első két negyedben meghatározó előnyre tettek szert a miskolciak, és a harmadik, illetve a negyedik negyedben már hiába vettük fel a lépést; az ellenfél gyors, lerohanó játékával szemben már nem tudtuk befolyásolni a végeredményt. Ezen a mérkőzésen 73-35-re kikaptunk.

A második mérkőzésen a Beszterce együttesével játszottunk. Összeszedett, lendületes játékunknak köszönhetően 67-21-re nyertünk.